Výcvik psa doma

vycvik psa doma

  V kurze výcvik psa doma sa dozviete:
– ako naučiť psa venčiť vonku
– ako zariadiť aby vám psík neničil interiér bytu
– ako naučiť pribehnúť psa na prvé zavolanie
– ako odnaučiť psíka hrýzť to čo nemá
– ako riešiť očkovanie, čipovanie a starostlivosť o psa
– ako psa naučiť poslúchať všetky základné povely

Máte záujem o výcvik psa doma? Ste tu správne – máme bohaté skúsenosti a slušnú výbavu – ukážkové videá, cvičiteľky, ktoré vám poradia a praktického sprievodcu potrebnými informáciami. Urobíme z vás a vášho psa partnerov, ktorí spolupracujú a rozumejú si. 

Kurz výcvik psa doma  je vo forme online video lekcií a vyučujeme v ňom teóriu a samozrejme prax. Lekcie sú v českom jazyku a je ich devätnásť.

Teória obsahuje desať video lekcií, kde vám vysvetlíme ako čo najjednoduchšie naučíte psa základné povely, ktoré potrebuje k úspešnému fungovaniu v domácnosti. Pri každej lekcii nájdete sprievodné rady a tipy – zídu sa vám hlavne vtedy, ked váš pes nereaguje tak ako by sme čakali.
Každý je individualita a chce to občas osobitý prístup, ktorý zvládnete vďaka podrobným písomným postupom.

 

V prípade potreby si dôležité informácie môžete stiahnuť v priložených PDF súboroch, aby ste ich mohli mať vytlačené so sebou aj na cvičisku a v prírode.

V dalšom predmete sa vám pokúsime vysvetliť psiu reč. Porozumenie základov psej komunikácie je dôležité aby pes získal dôveru a nechal vás viesť svorku, v ktorej bude on poslúchať vás a nie opačne. Pochopíte čo sa vám pes snaží svojim správaním zdeliť a ako s touto informáciou naložiť.

Nakoniec vám pomôžeme individuálnymi konzultáciami, pretože čo je lepšie ako sa spýtať priamo úspešného cvičiteľa? Vaše dotazy sú pripravené zodpovedať skúsené cvičiteľky psov s dlhoročnými skúsenosťami, môžete sa ich zdarma opýtať vaše otázky a dozviete sa riešenia priamo na mieru pre vás.

V rámci kurzu psia škola online získate prístup do uzavretej facebookovej skupiny, kde sa môžete poradiť s ostatnými členmi online kurzu.

Naše dalšie kurzy